УКРАЇНА

10:26

28.05

Влада

На трансграничні проекти в українських, білоруських і польських прикордонних областях виділять 5,9 млн. євро

0

Європейський фонд регіонального розвитку має намір виділити 5,9 млн. євро на трансграничні проекти в українських, білоруських і польських прикордонних областях. Про це повідомила прес-служба представництва Європейської комісії в Україні, інформують «Українські новини».

«Європейський фонд регіонального розвитку оголошує конкурс проектів в рамках Програми сусідства Польща-Білорусь-Україна для забезпечення фінансової підтримки трансграничних партнерських проектів на території білоруського і українського кордонів в Підляському, Мазовецькому, Люблінському і Підкарпатському воєводствах в Польщі; у Львівській, Волинській і Закарпатській областях України; Брестському, Гродненському і західних районах Мінської області в Білорусі», - сказано в повідомленні.

Проекти в рамках Програми добросусідства повинні стосуватися таких тем: розвиток прикордонних територій, підтримка ініціатив і розвитку малих і середніх підприємств, просування інтеграції ринку праці, спільні дії для підтримки освіти, наукових досліджень і розробок, культури, комунікації і охорона здоров’я, поліпшення транспортних зв’язків і інформаційно-комунікаційних мереж.

Конкурс фінансується Європейським фондом регіонального розвитку в рамках ініціативи Європейського Союзу INTERREG в розмірі 4,9 млн. євро і в рамках програми TACIS із трансграничної співпраці Європейських співтовариств в розмірі 1 млн. євро.

ЄС вирішив запровадити програми, що мають на меті згуртованість прикордонних територій Євросоюзу і нових сусідів на сході і півдні, ці програми були названі Програмами добросусідства.

Програма добросусідства Польща-Білорусь-Україна - це одна із 7 програм трансграничної співпраці, що реалізуються за участю Польщі.

Як повідомлялося, Європейський Союз має намір виділити 20 млн. євро для надання допомоги на українсько-молдовському кордоні у 2007 році.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus