УКРАЇНА

02:33

27.05

Влада

«Укрморпорт» реорганізують

0

Відповідно до інформації керівництва Державного об’єднання «Укрморпорт», Мінтранс ухвалив рішення про реорганізацію ДО «Укрморпорт» у концерн, повідомляє «Обком».

На адресу Антимонопольного комітету України направлено звернення про розгляд питання щодо пролонгації роботи ДО «Укрморпорт» у вигляді погоджених дій, які вимагають відповідного дозволу з боку АМКУ, і подальшого одержання дозволу на реорганізацію Об’єднання в концерн.

Дозвіл на створення ДО «Укрпморпорт» терміном на рік було отримано від АМКУ у квітні 2003 р. і потім пролонговано. АМКУ оцінив діяльність Об’єднання позитивно, однак указав на ряд недоліків, включаючи незаконне присвоєння господарських функцій.

Новація Мінтрансу набула неоднозначної оцінки. На думку голови підкомітету морського і річкового транспорту Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, транспорту і зв’язку Миколи Павлюка, ідеться про спробу передати концерну фінансово-господарські функції портів поза відповідною адміністративною відповідальністю. Наслідком може стати фінансовий крах портів, що поставить на порядок денний можливість їхньої приватизації, попередив депутат. У цьому контексті характерним видається затягування Мінтрансом завершення роботи над проектом Закону про порти.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus