УКРАЇНА

00:30

23.05

Влада

Янукович не піде у відпустку на час виборчої кампанії

0

Прем’єр-міністр України Віктор Янукович не збирається йти у відпустку на час виборчої кампанії. Про це він заявив в інтерв’ю журналістам у вівторок у Херсоні, повідомляють «Українська правда» .

Відповідаючи на питання про те, чи буде він іти у відпустку або продовжить працювати, Янукович сказав: «Ви скажіть мені, що важливіше - результат або політичні ігри? Я вважаю, що - результат, тому я працюю на результат». «Грати я не збираюся», - додав він.

Виборча кампанія стартувала 3 липня. Вибори відбудуться 31 жовтня. Янукович уже подав документи на реєстрацію його кандидатом у президенти.

Довідка «proUA» :

Закон України «Про вибори Президента України»

Стаття 3. Рівне виборче право

п.4. Рівність прав і можливостей участі у виборчому процесі забезпечується:

2) забороною втручання органів державної влади і місцевого самоврядування у виборчий процес, за винятком випадків, передбачених цим Законом;

Стаття 56. Скасування рішення про реєстрацію кандидата на пост Президента України

3. Центральна виборча комісія оголошує попередження кандидату на пост Президента України та партії (блоку), яка його висунула, у разі:

4) якщо кандидат на пост Президента України, який займає посаду, у тому числі за сумісництвом, в органах державної влади чи в органах місцевого самоврядування, на державних чи комунальних підприємствах, у закладах, установах, організаціях, у військових формуваннях, утворених відповідно до законів України, залучав або використовував для проведення передвиборної агітації підлеглих йому осіб, службовий транспорт, зв’язок, устаткування, приміщення, інші об’єкти та ресурси за місцем роботи;

Стаття 64. Обмеження щодо ведення передвиборної агітації

п.1. Участь у передвиборній агітації забороняється:

2) органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, їх посадовим і службовим особам;

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus