УКРАЇНА

18:04

24.06

Влада

У Запоріжжі потоп

0

На території Запоріжжя підтоплено 22 земельних ділянки загальною площею 1011,5 гектара, на яких розташовані 1 тисяча 608 будинків, зокрема 70 багатоповерхових будинків. Про це заявила прес-служба Запорізької міської державної адміністрації.

За даними прес-служби, на сьогодні «велика частина підтоплених територій має несприятливу меліоративну і санітарну обстановку. А на територіях селища Леванівське, у Південному мікрорайоні, на площах уздовж річок Суха і Мокра Московка, а також на вулицях Зачиняєва, Шушенська, Істоміна та ін. вода залила підвали приміщень, виступає на поверхню. Підйом рівня ґрунтових вод спричиняє руйнування будинків, комунікацій у житловому секторі, що приводить до погіршення як соціальних, так і санітарних умов проживання», повідомляють «Подробности».

З 1997 року на ліквідацію підтоплень на території Запоріжжя з місцевих екофондів було виділено 6 мільйонів 215,4 тисячі гривень, ще 5 мільйонів 531,2 тисячі гривень на ліквідацію підтоплень було взято з коштів Державного Фонду охорони навколишнього середовища. Однак загальна площа підтоплених земель зменшувалася, згідно з офіційними даними, лише на 30%, - повідомляє прес-служба Запорізької мерії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus