УКРАЇНА

06:00

23.05

Влада

Кучма схвалив угоду з СБ про кредит на земельну реформу

0

Президент Леонід Кучма підписав схвалений Верховною Радою договір між Україною і Світовим банком на 195,13 млн. доларів для фінансування видачі актів на право власності на землю і розвиток системи земельного кадастру. Про це повідомила прес-служба президента.

Рада ратифікувала цю угоду в середині червня 290 голосами при необхідних 226.

Договір передбачає надання кредиту під 1%, оплата відсотків проводиться 15 січня і 15 липня щорічно. Україна зобов’язана сплачувати СБ збір у розмірі 75% від 1% річних від основної суми кредиту, повідомляють «Українські Новини».

Договір передбачає фінансування приватизації земель державних і колективних сільгосппідприємств шляхом передачі працівникам цих підприємств і пенсіонерам певної земельної ділянки.

Договір також передбачає відведення земельних ділянок працівникам і пенсіонерам сільгосппідприємств і видачу їм державних актів на право власності на землю.

Договір, крім того, передбачає використання кредиту для реструктуризації сільгосппідприємств у більш ефективні форми господарювання, а також фінансування створення системи кадастру і реєстрації прав власності для реєстрації прав власників на нерухоме майно.

Нагадаємо, що у 2003 році МБ підписав угоду з Державним комітетом із земельних ресурсів на надання кредиту обсягом 195,13 млн. доларів для розвитку системи кадастру (земельного реєстру) в Україні, розробки кадастрових карт для всієї території України і видачі державних актів на право власності на землю в сільській місцевості.

Кредит надано на 20 років за стандартною ставкою LIBOR для одновалютних кредитів.

Держкомзем видав держакти на володіння землею 4 млн. селянам, або 59% власників сертифікатів на земельний пай.

В Україні 41,8 млн. га (69,3% території) становлять сільськогосподарські землі, у тому числі оранка - 33 млн. га.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus