УКРАЇНА

17:49

24.06

Влада

Тепер про Україну можна почитати китайською

0

Сьогодні, 5 липня, у ході офіційного візиту до Китаю Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко взяв участь у презентації першої енциклопедії про Україну китайською мовою, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

Виступаючи перед присутніми, К.Грищенко сказав, що, незважаючи на стрімкий розвиток новітніх технологій в інформаційній сфері, книга, а тим більше енциклопедія, продовжує відігравати важливу роль, залишаючись основним джерелом знань. Тому поява такого ґрунтовного енциклопедичного видання, наголосив Міністр, відкриває для широкого загалу китайського суспільства ще одну можливість дізнатися про Україну багато корисної і різноманітної інформації: про історію нашої країни, сучасне політичне та економічне життя, про науку, освіту, культуру, мистецтво.

Міністр закордонних справ України від імені уряду України і від себе особисто висловив глибоку подяку головному редакторові енциклопедії, професору Ма Гуйю, керівництву Інституту з проблем країн Східної Європи, Росії і Центральної Азії Академії суспільних наук Китаю, дипломатам Посольства України за зусилля, які вони доклали для появи цього видання.

Від китайської сторони у заході взяли участь заступник Міністра закордонних справ КНР Лі Хуей, директор Інституту Східної Європи Академії Наук КНР Сін Гуанчен.

Енциклопедичний довідник «Україна» (китайською мовою) виданий Інститутом з проблем країн Східної Європи, Росії і Центральної Азії Академії суспільних наук Китаю за сприяння Посольства України в КНР. Видання - це частина масштабного проекту «Путівник країнами світу», яке на сьогодні складається із серії енциклопедичних видань про Австралію, Великобританію, Індію, Казахстан, Кубу, Нідерланди, ОАЕ, Туніс, Францію, Естонію, Латвію і Литву.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus