УКРАЇНА

02:02

25.05

Влада

АНТК ім. Антонова заступився за Мармазова у справі «Руслана»

0

Авіаційний науково-технічний комплекс ім. Антонова не вважає, що дії заступника міністра юстиції Василя Мармазова спричиняють блокування визволення арештованого в Канаді наприкінці червня 2003 року українського літака Ан-124 «Руслан». Про це заявив перший заступник генерального конструктора АНТК Дмитро Ківа, повідомляють «Українські Новини».

Представник прес-служби АНТК нагадав, що юридична фірма «Ілляшев і партнери», яка представляє АНТК ім. Антонова, просила Президента Леоніда Кучму перевірити відповідність займаній посаді Мармазова.

На думку співробітників фірми «Ілляшев і партнери», Мармазов перешкоджає оскарженню в Україні рішення Арбітражного інституту Торговельної палати Стокгольма, який визнав борг ФДМ перед кіпрською компанією TMR Energy, що дало підстави для затримання в Канаді «Руслана».

За даними прес-служби, Ківа сказав, що не згоден з обвинуваченнями юристів на адресу заступника міністра. «Він [Ківа] не підтримує цих обвинувачень на адресу заступника міністра юстиції», - сказав представник прес-служби. Він наголосив, що ніяких оцінок діяльності компанії «Ілляшев і партнери» Ківа не давав.

Як повідомив «Українським Новинам» представник фірми «Ілляшев і партнери», на сьогодні змін у договорі із замовником у них немає. «Ми на сьогоднішній день ніяких вказівок від замовника про зміну у формі співробітництва не одержували», - сказав представник юрфірми.

Він також повідомив, що «Ілляшев і партнери» не одержували повідомлень від АНТК ім. Антонова про оцінку їхньої діяльності або їхньої позиції стосовно Мармазова.

Нагадаємо, що на думку юрфірми «Ілляшев і партнери», після того, як Арбітражний інститут Торговельної палати Стокгольма визнав борг ФДМ перед TMR Energy ltd, а шведський апеляційний суд відхилив апеляцію української сторони, існує можливість заперечити зазначене рішення, звернувшись в Апеляційний суд Києва.

Заступник міністра юстиції Мармазов розкритикував оцінку юридичної фірми, назвавши її некваліфікованою, після чого юрфірма попросила Кучму перевірити компетентність заступника міністра.

Літак «Руслан» компанії АНТК ім. Антонова був затриманий наприкінці червня 2003 року на військово-повітряній базі в Лабрадорі за борги ФДМ перед компанією TMR Energy ltd (Кіпр).

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus