УКРАЇНА

02:19

27.04

Влада

Президент підписав ряд соціальних законів

0

Сьогодні, 5 липня, президент України Леонід Кучма підписав ряд ухвалених Верховною Радою України законів, спрямованих на соціальний захист населення. Про це «proUA» повідомили в прес-службі президента.

Зокрема президент підписав:

- Закон України «Про внесення змін до статті 11 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Закон набуває чинності з дня його опублікування.

- Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні». Закон набуває чинності з 1 січня 2005 року.

- Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» (щодо збільшення суми податкової соціальної пільги на утримання дітей)». Закон набуває чинності з дня його опублікування та поширюється на податкові періоди починаючи з 1 січня 2004 року.

- Закон України «Про внесення змін до статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Закон набуває чинності з дня його опублікування.

- Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні». Закон набуває чинності з дня його опублікування.

- Закон України «Про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною». Закон набуває чинності з 1 січня 2005 року.

- Закон України «Про державні гарантії соціального захисту військовослужбовців, які звільняються із служби у зв’язку з реформуванням Збройних Сил України, та членів їхніх сімей». Закон набуває чинності з дня його опублікування.

- Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей». Закон набуває чинності з 1 січня 2005 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus