УКРАЇНА

12:25

27.05

Влада

Кучма підписав закон про скорочення армії

0

Президент України Леонід Кучма підписав ухвалений Верховною Радою Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про чисельність Збройних Сил України на 2000-2005 роки». Про це «proUA» повідомили в прес-службі президента.

Нагадаємо, що 22 червня Верховна Рада підтримала внесений президентом Леонідом Кучмою проект закону «Про внесення змін до закону України «Про чисельність Збройних сил України на 2000-2005 роки». За цей законопроект проголосували 238 депутатів за необхідних 226. Законопроект передбачає скорочення чисельності Збройних сил до кінця 2004 року на 70 тис. осіб до 285 тис.

Закон припускає, що фінансування скорочення ЗС буде проводитися за рахунок коштів держбюджету, також для цих цілей необхідно додатково виділити 220 млн. гривень, серед іншого 132,6 млн. гривень - на виплату військовослужбовцям грошової допомоги під час звільнення і 45,9 млн. гривень - на виплату грошової допомоги звільненим військовослужбовцям під час працевлаштування.

Скорочення чисельності військовослужбовців дозволить надалі знизити витрати на їхнє утримання і кошти, що звільнилися, направити на розвиток озброєння і військової техніки, підвищення рівня підготовки військ і вирішення соціальних проблем військовослужбовців.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus