УКРАЇНА

10:48

24.05

Влада

Вінський подав до ЦВК документи Мороза

0

Сьогодні, 5 липня, о 17 годині уповноважений представник кандидата на пост Президента України від СПУ Олександра Мороза Йосип Вінський подав до ЦВК документи про реєстрацію кандидата. Про це повідомили в прес-службі СПУ.

Подання здійснено на підставі Постанови ХІ з’їзду Соціалістичної партії України від 4 липня 2004р. «Про висування кандидата на пост Президента України від Соціалістичної партії України».

Нагадаємо, що вчора, 4 липня, на з’їзді Соціалістичної партія України за рішення висунути лідера партії Олександра Мороза кандидатом в президенти проголосували 372 делегати з 375.

У передвиборній програмі Мороза сказано, що він виступає за контрольовану цінову політику і державну монополію на стратегічну сировину, енергетику, транспорт, алкогольну і тютюнову промисловості, за підвищення мінімальної зарплати і пенсій до 400 гривень та за повернення протягом 5 років громадянам знецінених заощаджень радянських часів.

Мороз також виступає за державні довгострокові кредити для придбання житла для всіх молодих родин, за виборність керівників місцевої влади, за створення за рік 1 млн. робочих місць і повернення в Україну тих, хто виїхав на заробітки.

Лідер Соцпартії виступає за позаблоковий статус України, за розвиток рівноправних, взаємовигідних відносин із сусідами, у першу чергу з Росією і Європейським Союзом, та за термінове виведення українських миротворців з Іраку.

З’їзд призначив уповноваженим представником Мороза на виборах президента депутата Йосипа Вінського.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus