УКРАЇНА

20:53

27.05

Влада

Прокурора, котрий вів справу Александрова, посадять?

0

Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу стосовно прокурора, який розслідував кримінальну справу про вбивство директора регіональної телекомпанії «ТОР» (Слов’янськ, Донецька область) Ігоря Александрова. Про це заявив заступник керівника прес-служби Генеральної прокуратури Юрій Бойченко, повідомляють «Українські Новини».

Бойченко не назвав імені прокурора.

За його словами, кримінальну справу порушено за статтею 367 Кримінального кодексу «Службова недбалість».

Нагадаємо, що раніше Генпрокуратура повідомляла, що слідчо-оперативну групу у справі Александрова очолював Володимира Голик, а організацію розслідування і прокурорського нагляду було покладено на тепер уже колишнього заступника генерального прокурора Сергія Винокурова.

Генпрокуратура раніше порушила ще одну кримінальну справу і при її розслідуванні довела фальсифікацію співробітниками правоохоронних органів доказів у справі Александрова, внаслідок чого в убивстві журналіста звинуватили Юрія Вередюка.

Генпрокуратура затримала за цією справою 3 співробітників міліції: Ігоря Криволапова, який влітку 2001 року працював заступником начальника з оперативної роботи Краматорського міського відділу міліції, і Євгена Дроздова - дільничного інспектора цього ж відділу, а також колишнього старшого дільничного інспектора Краматорського районного відділення міліції.

Генпрокуратура обвинувачує в убивстві журналіста 5 осіб і затримала замовника, організатора і виконавців убивства.

Генпрокуратура також З‘ясувала, що Вередюк, у 2001 році обвинувачений в убивстві Александрова, дійсно не причетний до цього злочину.

Суд виправдав Вередюка у травні 2002 року, зваживши, що його провину не було доведено.

19 липня 2002 року Вередюк помер, і судмедексперти встановили, що його смерть не була насильницькою, але потім було призначено повторну експертизу.

Александров помер від сильних побоїв у липні 2001 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus