УКРАЇНА

10:50

24.05

Влада

У НТВ новий гендиректор

0

Генеральним директором телеканалу НТВ призначений колишній заступник голови ВДТРК Володимир Кулістіков, що змінив на цій посаді Миколу Сенкевича, який став генеральним директором холдингу «Газпром-медіа».

Відповідне повідомлення було озвучено сьогодні в ефірі НТВ. Колишній глава «Газпром-медіа» Олександр Дибаль призначений головою ради директорів холдингу.

В.Кулістіков у різний час обіймав керівні посади на каналі НТВ, тому знайомий з більшістю працівників телеканалу. Кулістіков сказав, що його метою є зміцнення позицій каналу.

Володимир Кулістіков народився в 1952 році в НДР, де його батьки працювали на радянсько-німецькому урановому підприємстві «Вісмут». Закінчив факультет міжнародної журналістики МДІМВ (рос. – МГИМО) в 1974 р. Кандидат юридичних наук. Працював у Міністерстві зовнішньої торгівлі, потім в Інституті наукової інформації з суспільних наук, де займався європейським правом. Захистив дисертацію з правових засобів регулювання міждержавних конфліктів у європейських співтовариствах.

Через три дні після захисту дисертації він перейшов на роботу в журнал «Новое время». Був оглядачем, відповідальним секретарем і пішов звідти в 1990 р. з посади заступника головного редактора. Працював власним кореспондентом арабської газети «Аль-Хайат».

Був одним із директорів компанії «Русский дом», що займалася торговельними і посередницькими операціями. У 1991-1992 рр. річний оборот компанії досягав двохсот мільйонів доларів. З квітня 1993 р. Володимир Кулістіков працював у московській редакції станції «Радіо Свобода», де керував щоденною інформаційною програмою «Ліберті лайф», що висвітлювала й аналізувала в прямому ефірі останні події, які відбувалися в Росії й у світі.

Був ведучим програми «Герой дня», з жовтня 1996 року обіймав посаду головного редактора новин телекомпанії НТВ.

З грудня 1997 р. - головний редактор служби інформації телекомпанії НТВ.

У 2000 р. - перший заступник генерального директора - керівник служби інформації НТВ.

З жовтня 2000 р. - голова правління Російського інформаційного агентства «Вести» (РІА «Вести»).

З квітня 2002 р. призначений заступником голови ВДТРК.До його завдань неалежало курирування інформаційної політики холдингу: від агентства РІА «Новости» до інформаційних програм 89 регіональних телерадіокомпаній.

Володіє німецькою, англійською, французькою, сербсько-хорватською, арабською мовами. Одружений, має сина.

За матеріалами РБК, «СМИ.ru»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus