УКРАЇНА

06:17

28.05

Влада

В Одесі – епідемія черевного тифу

0

В Одесі зафіксований черговий випадок захворювання на черевний тиф. Як заявив головний санітарний лікар Одеської області Анатолій Приказюк, 2 липня захворіла 21-річна безробітна одеситка. Про це повідомляє «Обком».

«Усього на сьогодні зареєстровано вже 6 випадків черевного тифу і 6 випадків паратифу (поворотного тифу), що майже одне і те саме. Тобто на сьогодні вже є епідемія черевного тифу, ну може не епідемія, але вогнище цього захворювання», – заявив Анатолій Приказюк.

Крім того, Приказюк заявив, що головний лікар одеської інфекційної лікарні відпустив двох осіб, без визначеного місця проживання, які можливо були інфіковані, але медики не встигли це точно встановити. «Звичайно, я розумію, що бомжів не дуже приємно обслуговувати. Однак хворі знаходяться під питанням, а вони їх відпускають додому, а через два дні з’ясовується, що це черевний тиф. Можна тільки уявити для якої кількості людин вони за ці 2 дні послужили джерелом інфекції», – заявив головний санітар Одеської області.

Приказюк також наголосив, що суворі заходи будуть застосовуватись відносно точок громадського харчування, що працюють без дозволу санепідемстанції. А таких на сьогоднішні в Одесі близько 1000.

Причина захворювання дотепер не встановлена. Санепідемстанція вже перевірила якість водопровідної води і води з бюветів. Уся вода відповідає Державним Стандартам.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus