УКРАЇНА

22:14

21.04

Влада

Ржавський не зніме своєї кандидатури і хоче стати «батьком нації»

0

Лідер об’єднання «Єдина родина» Олександр Ржавський не має наміру знімати свою кандидатуру на користь іншого кандидата на виборах Президента. Він вірить у свою перемогу. «Я дійду до кінця. Зніматися я не збираюся». Про це кандидат заявив на сьогоднішній прес-конференції, - повідомляють «Українські Новини».

Ржавський нагадав, що в Президенти він балотується уже вдруге, у зв’язку з чим має відповідний досвід, а також упевненість, що його програма знайде розуміння у виборців. Він позиціонує себе, як певну «третю силу», програмні цілі й наміри якої відрізняються від намірів і влади, і опозиції.

Олександр Ржавський хоче стати «батьком нації» у випадку своєї перемоги. На його думку, головне для кожної людини - його родина. Своїм основним завданням як Президента він вважає не ріст України за статистичними показниками, а заможність кожної родини. «Україні, як і будь-якій родині, потрібен не Президент, а батько, вимогливий і справедливий», - сказав Ржавський.

Кандидат на президентську посаду також обіцяє боротися з корупцією і з олігархами. «Перевертням і корупціонерам - в’язниці», - сказав Ржавський. При цьому у своїй боротьбі з олігархами він має намір використовувати методи Президента Росії: «Я наведу порядок в Україні, використовуючи методи російського Президента Володимира Путіна», - зазначив він.

Стосовно планів реформування економіки, то Ржавський має намір увести єдиний для всіх підприємств 5% податок з обороту, жорсткий міграційний контроль і скасувати армію у випадку своєї перемоги на виборах Президента.

Він вважає, що шляхом уведення єдиного для всіх підприємств 5%-го податку можна буде змусити олігархів платити податки. На його думку, це нововведення дасть можливість забезпечити якісну медичну допомогу і мінімальні пенсії, не нижчі ніж 400 гривень.

Щодо введення жорсткого міграційного контролю Ржавський сказав: «Я зупиню потік нелегалів зі Сходу й Африки, які несуть нам СНІД, наркотики, злочинність. Україна - громадянам України». У випадку перемоги на виборах для нелегалів він має намір організувати спеціальні поселення і змусити їх виконувати різні фізичні роботи. «Земельними роботами будуть займатися, допомагатимуть Кирпі (Міністр транспорту) будувати автобани», - заявив Ржавський.

Кандидат у Президенти також має намір направити 10% ВВП на розвиток науки. Крім того, він планує надати працівникам сфери освіти і медицини статус державних службовців і при цьому скоротити бюрократичний апарат на 80%.

Ржавський також виступає за законодавче забезпечення присутності 30% жінок у виборчих списках до всіх представницьких органів влади.

Нагадаємо, що Олександр Ржавський балотувався як кандидат у Президенти в 1999 році.

4 липня лідер об’єднання «Єдина родина» Ржавський звернувся до Центральної виборчої комісії з проханням зареєструвати його кандидатом на виборах Президента на підставі рішення з’їзду об’єднання.

З 3 липня Україна почала кампанію з виборів Президента, з 4 липня ЦВК почала реєстрацію кандидатів.

Вибори Президента призначені на 31 жовтня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus