УКРАЇНА

20:00

22.06

Влада

Україна програла три справи в Європейському суді

0

Європейський Суд з прав людини у Страсбурзі надіслав у Національне бюро у справах дотримання Конвенції про захист прав і основних свобод людини Міністерства юстиції України три рішення, винесених проти нашої держави. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Міністерства юстиції.

Рішення були ухвалені 29 червня 2004 року за позовами двох викладачок Конотопського ПТУ та колишнього військовослужбовця, які скаржилися до Євросуду на порушення своїх прав - зокрема, щодо невиплати заборгованостей з надбавок за вислугу років та матеріальної допомоги, а також відшкодувань за речове забезпечення та витрат на проїзд.

Наразі здійснюється переклад вказаних рішень. Після їх опрацювання, уряду України будуть надіслані пропозиції щодо виконання цих рішень.

За словами міністр юстиції Олександра Лавриновича, цього року в Національному бюро розглядалися понад 200 справ, що надійшли з Європейського Суду. Під час опрацювання справ виявлені прогалини, які існують у національному законодавстві. Зокрема, в одному з ухвалених 29 червня рішень Євросуд наголосив на відсутності ефективного внутрішнього засобу захисту для відшкодування шкоди, яка була завдана заявнику.

З моменту набуття для України чинності Конвенції про захист прав і основних свобод людини (вересень 1997 року) до Європейського суду з прав людини звернулося понад 8 тисяч осіб зі скаргами на порушення державними органами України прав і свобод громадян. З них в 2000 році Євросуд визнав можливими до розгляду та надіслав українському Уряду для надання зауважень 26 заяв, у 2001 – 13, у 2002 – 18, у 2003 році було надіслано 156 заяв.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus