УКРАЇНА

13:50

21.05

Влада

Щербань залишив Ющенка заради Януковича

0

Дев’ятий з’їзд Ліберальної партії України, що відбувся вчора в Києві, ухвалив рішення підтримати висування прем’єр-міністра Віктора Януковича кандидатом у президенти і вийти з блоку «Наша Україна». Про це повідомляє «UA TODAY».

ЛПУ пропонує всім політичним партіям і профспілковим організаціям, які підтримують кандидатуру Януковича, створити широку коаліцію демократичних сил, що «буде здатна в чесній боротьбі забезпечити перемогу його кандидатури».

Також під час з’їзду було ухвалено рішення про вихід зі складу виборчого блоку Віктора Ющенка «Наша Україна». «Ми сподівалися на конструктивне співробітництво в складі цього об’єднання як під час виборів, так і після. На жаль, частина оточення лідера блоку із самого початку була налаштована стосовно нашої партії вороже і використовувала будь-як привід, щоб посіяти зерна взаємної недовіри, витиснути потенційних конкурентів, які могли б впливати на позицію лідера блоку», – йдеться в рішенні.

Свою незгоду з такими рішеннями з’їзду висловив перший заступник голови партії Микола Жулинський, який заявив про можливий вихід з ЛПУ.

Нагадаємо, що ще в березні 2004 року восьмий з’їзд ЛПУ ухвалив рішення про приєднання до коаліції демократичних сил. До якої саме коаліції - не наголошувалося, проте було ясно заявлено, що співробітництво ЛПУ з блоком «Наша Україна», до якого партія ввійшла перед парламентськими виборами 2002 року на цьому закінчиться.

«Ми входили до блоку «Наша Україна» тільки для участі у виборах у парламент 2002 року, і угода про це на сьогодні закінчилася», – заявив під час восьмого з’їзду організації лідер ЛПУ Володимир Щербань. Таку позицію розкритикував його перший заступник Микола Жулинський, який заявив, що залишиться в блоці «Наша Україна» і не буде змінювати свої погляди залежно від кон’юнктури. Однак з’їзд тоді не ухвалив конкретного рішення, залишивши розгляд питання до початку висування кандидатів у президенти.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus