УКРАЇНА

10:57

27.05

Влада

ЛДПУ висунула в президенти Душина

0

Ліберально-демократична партія України висунула кандидатом у президенти свого лідера Ігоря Душина. Як повідомляє кореспондент «proUA», таке рішення ухвалив позачерговий з’їзд партії, що відбувся вчора в Києві.

Нагадаємо, що на попередньому, VIII з’їзді ЛДПУ ухвалила рішення самостійно брати участь у виборах президента України. Делегати з’їзду вирішили провести 4 липня 2004 року позачерговий з’їзд партії, на якому висунути свого кандидата в президенти.

Голова ЛДПУ Ігор Душин, виступаючи на з’їзді, відзначив, що з 1990 року партія робила усе для консолідації ліберального руху, однак, як виявилося, на майбутніх виборах ніхто крім ЛДПУ не готів чітко й однозначно зайняти ліберальну позицію. Тому, як наголосив Душин, партія не може бути тільки спостерігачем на виборах або пасивним прихильником політичних сил, що не викликають у партії повної довіри.

«Ліберальна платформа на президентських виборах – вільна, тому партія не повинна втратити шанс і не має права не запропонувати Україні ліберальну перспективу», - зауважив лідер ЛДПУ.

Ігор Душин став восьмим з висунутих кандидатів у президенти. Крім нього, уже висунуто лідера блоку «Наша Україна» Віктора Ющенка, чинного прем’єра Віктора Януковича, лідера КПУ Петра Симоненка, лідера соціалістів Олександра Мороза, голову Прогресивної соціалістичної партії Наталю Вітренко, лідера Усеукраїнського політичного об’єднання «Єдина родина» Олександра Ржавського, голову Слов’янської партії Олександра Базилюка.

ЛДПУ була створена 24 листопада 1990 року. 1992 року ЛДПУ виступила активним учасником і засновником об’єднання центристських партій і громадських організацій «Нова Україна».

1998 році ЛДПУ і Селянсько-демократична партія створили виборчий блок «Європейський вибір України». У парламентській виборчій кампанії 2002 року ЛДПУ, СДПУ, Партія приватної власності і Конституційно-демократична партія об’єдналися у виборчий блок «Команда озимого покоління».

У 2003-2004 роках партія ініціювала створення об’єднання «Народний президент», що розробило науково обґрунтовані вимоги до кандидатів у президенти України.

За останніми даними, членами ЛДПУ є близько 2,5 тисяч осіб.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus