УКРАЇНА

10:51

23.04

Влада

В Україні можуть відкрити посольство Австралії

0

Австралійський уряд обговорить питання щодо відкриття посольства Австралії в Україні після повернення офіційної парламентської делегації, яка учора у Львові завершила свій візит в Україну. Про це повідомив кореспондент «proUA» зі Львова.

“Я обов’язково донесу проблему до уряду і ми ще раз обговоримо питання відкриття посольства в Україні”, – заявив учора голова делегації, спікер палати представників парламенту Австралії Нейл Ендрю під час підсумкової прес-конференції у львівському аеропорту.

До цього часу українці, які хочуть поїхати до Австралії, мусять їхати за візами до Москви. Однак після цього візиту ситуація може змінитися, бо автралійці на власні очі переконалися, що засновувати дипломатичну місію у Києві варто. Принаймні голова українсько-австралійської парламентської групи у Верховній Раді Тарас Чорновіл заявив, що після цього вдалого візиту питання про відкриття посольства однозначно зрушиться з місця. “Можливо, це спочатку буде Генеральне консульство, але для нас важливо, щоби справа почала просуватися”, – підкреслив народний депутат.

Під час перебування у Львівській області австралійські парламентарі провели зустрічі з головою обласної адміністрації Олександором Сендегою та головою обласної ради Михайлом Сендаком. За словами Нейла Ендрю, під час цих зустрічей обговорювалися перспективи налагодження співпраці у туристичному бізнесі та освіті. Крім того, Ендрю заявив, що Австралія була би зацікавлена у співпраці в сільському господарстві та космічній галузі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus