УКРАЇНА

14:36

27.05

Влада

Ерікссон і DCC побудують нову GSM-мережу

0

Шведська компанія Ерікссон підписала контракт з українським оператором DCC/Астеліт на поставку, проектування і впровадження нової мережі стандарту GSM, що забезпечує послуги мобільного зв’язку. Про це повідомляють «Подробности».

Сприяючи запуску мережі, компанія Ерікссон також надає широкий спектр професійних послуг, починаючи з придбання майданчиків/сайтів і організації будівельних робіт аж до розгортання мережі, тестування і технічної підтримки. Ерікссон також надає послуги з проектування мережі, радіо і трансмісійного планування, що допоможе DCC/Астеліт у розробці, впровадженні і маркетингу найбільш конкурентноспроможних послуг.

Співробітництво Ерікссон і DCC/Астеліт розпочалося у 1996 році, коли компанія поставила першу систему стандарту TDMA, включаючи інфраструктуру, базові станції і телефони українському оператору в Донецькій області. Після ряду розширень сьогодні мережа TDMA компанії DCC забезпечує послугами стільникового зв’язку 8 регіональних центрів країни – Київ, Донецьк, Сімферополь, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Запорожжя і Луганськ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus