УКРАЇНА

10:02

25.05

Влада

Україна і Росія домовилися про транзит газу

0

Україна і Росія домовилися про умови транзиту через територію України російського газу в 2005 році. Усього Росія транспортує 112 млрд. кубометрів, - повідомляють «Українські Новини».

Відповідний протокол на 2005 рік до «Угоди про додаткові заходи із забезпечення транзиту російського газу по території України» від 4 жовтня 2001 р. підписали в присутності прем’єр-міністрів України і Росії Міністр промисловості й енергетики Росії Віктор Христенко і перший заступник Міністра палива й енергетики, голова правління «Нафтогазу України» Юрій Бойко. Підписання відбулося за результатами засідання 10-ї міжурядової україно-російської комісії зі співробітництва.

За словами керівника «Нафтогазу України» Юрія Бойка, умови оплати за транзит російського газу аналогічні цьогорічним: ставка транзиту - 1,09 долара за 1000 кубометрів на 100 кілометрів. В рахунок оплати транзиту Росія поставить 23 млрд. кубометрів газу за ціною 50 доларів за 1000 кубометрів. Інша частина плати за транзит буде внесена грішми. Бойко не уточнив, скільки саме становить грошова складова.

Наприкінці лютого Державна компанія «Нафтогаз України» висловила готовність нарощувати обсяги транзиту російського газу в Європу в зв’язку з можливою переорієнтацією РАТ «Газпром» щодо транспортування газу через Україну в обхід Білорусі.

У 2003 році «Нафтогаз України» транспортував по території України 124,1 млрд. кубометрів газу, з яких 112,4 млрд. кубометрів – у країни Європи.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus