УКРАЇНА

13:07

22.05

Влада

На ХАЕС виробили ювілейний кіловат

0

Сьогодні о 14.20 перший енергоблок Хмельницької АЕС виробив 100 млрд. кВт-годин електроенергії з початку експлуатації. Про це «proUA» повідомили в прес-службі НАЕК “Енергоатом”.

Перший енергоблок Хмельницької АЕС почав працювати наприкінці 1987 року біля міста Нетішин.

Рішення про будівництво Хмельницької АЕС в складі 4-х енергоблоків загальною потужністю 4 000 Мвт було прийняте в березні 1973 року. Технічний проект станції був розроблений Київським філіалом інституту “Теплоелектропроект” (нинішній Київський інститут “Енергопроект”) і в листопаді в 1979 року затверджений Міністерством енергетики та електрифікації.

Хмельницька АЕС належить до найпотужніших підприємств області. Незабаром на станції буде введено в експлуатацію другий енергоблок. На ньому буде працювати унікальне обладнання: автоматизована система керування і захисту, нове ядерне паливо. Стан безпеки другого енергоблоку ще до його пуску (пуск намічено на серпень 2004 року) буде найкращим серед усіх діючих енергоблоків з реакторами ВВЕР-1000 України та Росії, що підтверджується реалізацією заходів з підвищення безпеки і модернізації.

Другий енергоблок Хмельницької АЕС забезпечить вироблення 7 млрд. кВт-годин електроенергії щорічно.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus