УКРАЇНА

16:22

20.05

Влада

Держкомтелерадіо не допустить перетворення еротики на порнографію

0

Президент Леонід Кучма доручив Державному комітетові з телебачення і радіомовлення здійснювати нагляд за дотриманням суспільної моралі. Про це заявив заступник Глави Адміністрації Президента, начальник головного аналітичного управління Василь Базів, - повідомляють “Українські новини”.

За словами Базіва, Указ Президента «Про внесення змін до Положення про Державний комітет з телебачення і радіомовлення» передбачає право контролю Держкомітету за дотриманням суспільної моралі. Зокрема мова йде про право ліцензувати і реєструвати спеціалізовані засоби масової інформації сексуального й еротичного характеру. Держкомтелерадіо також повинен стежити за тим, як ЗМІ дотримуються умов виданих їм ліцензій.

Базів сказав, що Указ підписаний відповідно до вимог Закону «Про захист суспільної моралі», який Верховна Рада прийняла у листопаді 2003 року.

Нагадаємо, що в березні 2004 року Держкомтелерадіо звернувся до Кучми з проханням розширити його повноваження за рахунок контролю за моральністю в ЗМІ, ліцензування і реєстрації еротичних ЗМІ.

У лютому 2004 року Держкомтелерадіо створив Суспільну раду із захисту моралі.

Прийнятий Радою в листопаді 2003 року Закон «Про захист суспільної моралі від продукції, що пропагує порнографію» забороняє виробництво і обіг порнографічної продукції. Закон вводить ліцензування виробництва продукції сексуального спрямування, а також ліцензування проведення видовищних заходів сексуального характеру.

Телеканали й учасники ринку реклами розкритикували Закон і звернулися до Кучми з проханням ветувати його.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus