УКРАЇНА

14:15

26.04

Влада

У Кінаха буде мікроблок

0

Партія промисловців і підприємців, Всеукраїнська партія миру і єдності та Партія захисту пенсіонерів мають намір створити блок для підтримки голови ПППУ Анатолія Кінаха на виборах Президента-2004. Про це повідомляють «Українські Новини».

За словами заступника голови партії, депутата Миколи Оніщука, ПППУ та Партія миру і єдності попередньо домовилися про створення суспільно-політичного блоку для підтримки Кінаха на виборах Президента. Він також додав, що ПППУ та Партія миру і єдності не планують створення передвиборного блоку.

Крім того, за словами Оніщука, ПППУ проводить консультації з Партією захисту пенсіонерів з метою входження цієї організації до блоку для підтримки Кінаха.

Нагадаємо, що наприкінці травня 2004 року політрада ПППУ рекомендувала з’їздові, запланованому на 10 липня 2004 року, висунути Кінаха кандидатом у Президенти.

Всеукраїнська партія миру і єдності та Партія захисту пенсіонерів мають незначну підтримку виборців, не фігурують у рейтингах і не зуміли провести до Верховної Ради жодного зі своїх членів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus