УКРАЇНА

07:52

21.05

Влада

Україна хоче вільно торгувати з Росією

0

Україна наполягає на якнайшвидшому скасуванні всіх обмежень у режимі вільної торгівлі з Росією, – сказав прем’єр-міністр Віктор Янукович у Москві під час відкриття 10-го засідання міжурядової україно-російської комісії зі співробітництва. Про це повідомляють «Українські Новини».

«Ми не повинні задовольнятися терміном 2012 рік», – сказав Янукович, а також відзначив, що у вересні відбудеться чергова зустріч президентів, на якій розглядатимуть питання формування Єдиного економічного простору. До цього терміну Янукович закликав російську сторону домовитися про більш швидке скасування обмежень у режимі вільної торгівлі.

Янукович також закликав російську сторону розглянути довготерміновий договір про транзит російської нафти через Україну, завершення проекту літака Ан-70 і вирішення проблемних питань, пов’язаних з перебуванням Чорноморського флоту Росії на території України.

Російський прем’єр Михайло Фрадков привітав учасників переговорів з ювілейним, 10-им, засіданням комісії. Фрадков відзначив, що на засіданні будуть обговорюватись питання подальшого розвитку торгово-економічних відносин двох країн, співробітництво в паливно-енергетичному комплексі, у військово-технічній галузі, авіабудуванні та космічній сфері.

Підготовлений сторонами графік поетапного скасування вилучень з режиму вільної торгівлі між Україною і Росією, передбачає скасування обмежень, починаючи із серпня цього року до повного їхнього скасування до 2012 року. Цього року заплановано виключити з переліку обмежень кондитерські вироби, в 2007 – спирт, у 2012 – цукор.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus