УКРАЇНА

16:48

20.05

Влада

Подоляк попросить політичного притулку

0

Найближчими днями депортований з Білорусі громадянин України, журналіст Михайло Подоляк має намір звернутися до урядів Литви, Польщі та Росії з проханням надати йому та його дружині посвідку на тимчасове проживання через те, що Україна не здатна захистити права свого громадянина.

Як відзначив Михайло Подоляк в розмові з кореспондентом ІМІ, навіть, якщо він залишиться жити в Україні, у разі повторного порушення його прав, наприклад, якщо його газета «Время» буде й надалі виходити й білоруська сторона висуне якісь претензії, існує небезпека, що українська сторона може відправити його назад до Білорусі.

За словами Подоляка, він намагається привернути увагу не стільки Білорусії, як України, яка, за словами журналіста, проявила повну пасивність стосовно незаконного поводження з її громадянином. «Навіть не само Міністерство закордонних справ України, а більше українських консулів в Білорусі, які не виконують свої прямі обов»язки – захищати права громадян, які перебувають на території іноземної держави. Не знаю, може, в українських прописані, наприклад, організація вечірок або чогось ще. Мені це не відомо. І саме з цим я планує розібратися», - сказав Михайло Подоляк.

Як розповів журналіст, консула посольства України в Республіці Білорусь Володимира Кирилюка тричі повідомляли про терміновий процес депортації громадянина України з білоруської території. Він також додав, що нині готує текст запиту до МЗС України, в якому вимагатиме негайного пояснення відсутності відповідної реакції з їхнього боку.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus