УКРАЇНА

10:55

27.05

Влада

Кучма від усіх вимагає чесних виборів

0

Президент України Леонід Кучма напередодні президентської виборчої кампанії звернувся до всіх гілок влади із закликом забезпечити справедливі і прозорі вибори. Про це сьогодні на брифінгу заявив заступник голови АП, начальник головного аналітичного управління адміністрації Василь Базів, пославшись на звернення президента, повідомляють «Українські Новини».

«Президент звертається до всіх кандидатів із закликом неухильно дотримувати верховенства закону, проводити кампанію в правовому полі, демонструючи повагу як до виборців, так і до своїх співвітчизників-конкурентів», - сказав В.Базів.

Президент також звернувся до мільйонів виборців із закликом відповідально розпорядитися «своєю частиною суверенної влади, керуючись розважливістю і національними інтересами України». «Саме виборець буде верховним арбітром суперництва політиків, яким є вибори», - сказав В.Базів, цитуючи президента.

За словами В.Базіва, президент наголосив, що від результатів виборів має виграти насамперед Україна. «У цьому полягає головне завдання і найвищий смисл кампанії, яка починається завтра», - сказано в зверненні президента.

Л.Кучма також відзначив у зверненні, що Україна завжди на попередніх виборах демонструвала високу політичну культуру виборців і високу відповідальність кандидатів у президенти.

У зверненні президент висловив впевненість, що майбутні вибори пройдуть на такому ж рівні демократії і законності, як і попередні.

При цьому, Базів відзначив, що Адміністрація Президента відмовляється давати свої коментарі щодо перебігу виборчої кампанії виборів Президента. «Я хотів би давати коментарі до ухвалених державних рішень, до подій державного характеру... Я не хотів би коментувати факти перебігу виборчої кампанії», - сказав Базів.

Він мотивував це тим, що Адміністрація Президента - це орган державної влади. «Ми знаходимося не в одному з виборчих штабів, а в храмі держави», - сказав Базів. Він також завірив, що він особисто не втягнутий в організацію виборчої кампанії. «Я особисто теж до жодного з виборчих штабів відношення не маю», - сказав Базів.

Він порекомендував брати коментарі щодо виборчої кампанії у штабів. «Я думаю, що стосовно кандидатів, їхніх рішень було б доцільніше цікавитися в одному штабі про кандидата з іншого штабу», - сказав Базів.

Він висловив думку, що для виборця було б простіше, якби в Україні, як і в США, за президентську посаду змагалися два кандидати. «Я хотів би, щоб в Україні склалася така ситуація, що склалася в США, коли є два кандидати. Це спрощує завдання для виборця», - сказав Базів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus