УКРАЇНА

19:12

16.01

матеріали по темі:

Влада

НДП-ПППУ приєдналася до «Центру» і аграріїв

0

Фракції Народної аграрної партії, Народно-демократичній партії і Партії промисловців і підприємців, а також група «Центр» мають намір домовитися про співробітництво в парламенті. Про це заявив голова Верховної Ради, лідер НАПУ Володимир Литвин, повідомляють Українські Новини.

За словами Литвина, йдеться про консолідовану позицію фракцій щодо принципових питань. Спікер додав, що мова не йде про переформування парламенту, про зміну його фракційної структури.

У свою чергу, один з лідерів групи «Центр» Василь Гаврилюк повідомив, що зараз ведеться робота між представниками фракцій щодо узгодження тексту відповідного договору. Гаврилюк додав, що цей договір, найімовірніше, буде підписаний у липні.

Відповідаючи на питання: чи пов’язаний намір фракції підписати такий договір із заявами, що надійшли від кожної з трьох фракцій про тиск на них з боку виконавчої влади, Гаврилюк сказав, що договір направлений на нормалізацію роботи парламенту, оскільки він є самостійним органом влади і має бути незалежним у своїх рішеннях.

Нагадаємо, що 30 червня 2004 року депутати групи “Центр” і лідер Народної аграрної партії України Володимир Литвин обговорили можливість створення коаліції для спільного голосування з важливих питань.

До групи «Центр» і фракції НДП-ПППУ входить по 17 депутатів, до НАПУ – 21.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus