УКРАЇНА

10:57

22.05

Влада

Кулик продовжує боротися за 151-й округ

0

Кандидат у депутати Верховної Ради в окрузі №151 Олександр Кулик оскаржив в Апеляційному суді Полтавської області відмову Шишацького районного суду визнати довибори в Раду в окрузі №151 недійсними, повідомляють «Українські Новини».

За словами довіреної особи Кулика, 29 червня суддя Шишацького райсуду Юрій Колос задовольнив клопотання члена Центвиборчкому Марини Ставничук, закривши розгляд позову стосовно порушень переможця на виборах депутата Олексія Лелюка як такого, що «не підлягає розгляду в суді».

Проте Кулик вважає, що рішення Шишацького суду було ухвалене під адмінтиском Центвиборчкому, і вирішив його оскаржити.

Зокрема Кулик заявив про кількаразове ігнорування окружкомом скарг стосовно порушень Лелюка.

Також Кулик направляв відповідний позов у Карлівський райсуд, але суд відмовився його прийняти.

Нагадаємо, що Шишацький райсуд відмовився визнати недійсними довибори в окрузі №151 і розглянути позов по суті через порушення термінів його подачі. У позові говорилося про порушення Лелюком статей «Закону про вибори народних депутатів України": п. 10 ч. 3 ст. 49 і в ч. 16 ст. 56, згідно з якими забороняється надавати виборцям безоплатні послуги і матеріальні цінності, а також залучати для передвиборної агітації підлеглих кандидату осіб, службовий транспорт, зв’язок, обладнання, приміщення тощо.

У четвер депутат Ради Лелюк склав присягу депутата і вступив у фракцію «Регіонів України».

За даними ЦВК, під час виборів 20 червня Лелюк набрав 32,86%, або 29,302 тис. голосів виборців, на 2 місці Кулик - 22,24%, або 19,875 тис. голосів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus