УКРАЇНА

08:03

21.05

Влада

Іноземними інвестиціями буде займатися спеціальне Агентство

0

Перший віце-прем’єр-міністр України, Міністр фінансів України Микола Азаров провів нараду, присвячену створенню Агентства з питань іноземних інвестицій. На нараді розглядалися пропозиції щодо реєстрації установчих документів агентства і його подальшого функціонуванню. Про це «proUA» повідомили у прес-службі Мінфіну.

Головне завдання агентства – підвищення міжнародного інвестиційного рейтингу України. За словами М.Азарова, «у нас уже є сумний досвід створення агентства з іноземних інвестицій. Однак інвестиційний рейтинг України не підвищувався, а інвестиції не залучалися». Новостворене Агентство з питань іноземних інвестицій буде опрацьовувати інвестиційні проекти і презентувати їх на зовнішньому і внутрішньому ринках інвестицій.

«Підвищення інвестиційного рейтингу України – це комплекс правових заходів, комплекс бюджетної та інвестиційної політики уряду і монетарної політики Національного банку України. Це ціла гама параметрів, які взагалі визначають оцінку інвестиційного іміджу України», – зазначив Перший віце-прем’єр-міністр України. На думку Азарова, Агентство має зосередитися на роботі з великими міжнародними інвесторами з приводу конкретних, ретельно відпрацьованих проектів в Україні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus