УКРАЇНА

00:54

26.04

Влада

Грузія визначила статус Аджарії

0

Парламент Грузії на позачерговій сесії у четвер, 1 липня, ухвалив закон «Про статус Аджарської автономної республіки у зв’язку зі змінами в Конституцію Грузії». За прийняття документа проголосували 174 депутати, проти - 13 при кворумі 157, повідомляє РІА «Новости».

Відповідно до прийнятого закону, в Аджарії створюється Верховна рада, яка стане найвищим представницьким органом автономії. Крім того, передбачено функціонування уряду Аджарії, який підзвітний центральній владі Грузії.

Статус Аджарської автономії передбачає прийняття Конституції Аджарської автономії і внесення змін у цей документ, а також проведення виборів у Верховну Раду Аджарської автономії, визначення правил і повноважень уряду Аджарії.

В автономії буде власний герб і прапор. Президент Грузії матиме право відправляти у відставку уряд, розпускати Верховну раду автономії і скасовувати ухвалені аджарським парламентом закони.

За Аджарією залишається прерогатива в таких сферах, як економіка, туризм, охорона здоров’я, освіта, культура і спорт.

Водночас офіційний Тбілісі відмовився від участі в московській зустрічі з проблеми врегулювання грузинсько-осетинського конфлікту, вимагаючи спочатку звільнити трьох співробітників служби держбезпеки, затриманих у Південній Осетії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus