УКРАЇНА

02:47

22.06

Влада

Кабмін придумав, як убезпечити футбольних фанів

0

Кабінет Міністрів, підписавши відповідну постанову, затвердив порядок забезпечення громадського порядку і безпеки під час проведення футбольних матчів.

Як повідомляють «Українські Новини», у постанові записано, що громадський порядок і безпеку під час футбольних матчів, які проводяться на території України, забезпечують органи внутрішніх справ, організатори матчів, власники (орендарі) стадіонів, місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Відповідно до постанови, футбольні матчі поділяються на матчі підвищеного і звичайного ступеня ризику.

У випадку виникнення непередбачених обставин, які змінюють умови проведення матчу, його організатори зобов’язані сповістити про це відповідні органи внутрішніх справ і Федерацію футболу (ФФУ).

Постанова визначає такі вимоги до гарантування безпеки: у кожному футбольному клубі має бути особа, відповідальна за безпеку під час матчів (співробітник безпеки); члени ФФУ і співробітники безпеки клубів зобов’язані вжити передбачених законодавством заходів для недопущення на матч порушників громадського порядку.

Власник (орендар) стадіону має забезпечити експлуатаційну надійність і стійкість конструкцій стадіону, безвідмовну роботу інженерних комунікацій і мереж, протипожежних систем і засобів, а також виконання вимог техніки безпеки, санітарно-гігієнічних, екологічних та інших вимог і необхідну підготовку обслуговуючого персоналу.

Матч проводиться на стадіоні тільки за наявності таких документів: акта про відповідність стадіону технічним нормам, що складається щорічно у встановленому порядку; протоколу про відповідність стадіону технічним нормам і його придатність для проведення матчу; правил дотримання громадського порядку і безпеки під час матчів, а також інших документів, передбачених ФФУ.

У квітні Президент Леонід Кучма доручив Кабміну і місцевим адміністраціям підготуватися до участі України в тендері на проведення Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році.

У березні Кучма і Президент Польщі Олександр Кваснєвський вирішили підтримати ініціативу Федерацій футболу України і Польщі спільно провести Чемпіонат Європи з футболу у цих країнах у 2012 році.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus