УКРАЇНА

10:26

10.12

Влада

За перехоплення комп’ютерної інформації можуть посадити

0

Верховна Рада має намір ввести кримінальну відповідальність за перехоплення і копіювання комп’ютерної інформації або носіїв такої інформації. За прийняття в першому читанні запропонованого Кабінетом Міністрів проекту закону про внесення змін у Карний і Кримінально-процесуальний кодекс проголосували 247 депутатів при необхідних 226.

Крім цього, Рада має намір ввести кримінальну відповідальність за створення з метою збуту програмних або технічних засобів, призначених для незаконного проникнення в комп’ютери, системи або мережі, повідомляють «Українські Новини».

Рада також має намір визначити кримінальну відповідальність за незаконне тиражування з метою збуту електронних баз даних, що містять персональні дані.

Відповідно до чинного законодавства, передбачається кримінальна відповідальність за перекручування або знищення комп’ютерної інформації або носіїв такої інформації. Зокрема, за такі злочини передбачається штраф від 1 190 до 6 800 гривень, виправні роботи на термін до 2 років, обмеження свободи на термін до 5 років або позбавлення волі на термін від 3 до 5 років.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus