УКРАЇНА

14:05

18.06

Влада

Росія проти розмежування Керченської протоки

0

Росія виступає за збереження Керченської протоки в спільному користуванні. Про це сказано в повідомленні Міністерства закордонних справ Росії, повідомляють «Українські Новини».

«Російська сторона на розширеному засіданні експертних груп з Азово-Керченської проблематики, яке проходило в Керчі 23-24 червня, однозначно висловилася за збереження протоки в спільному користуванні», - говориться в повідомленні.

Росія також критикує українську сторону за розголошення інформації про хід переговорів. «Викликає подив перекручування українською стороною російської позиції і взагалі публікація всупереч наявній домовленості про конфіденційність неузгодженої з російською стороною інформації, що може негативно вплинути на хід переговорного процесу», - говориться в повідомленні.

Російський МЗС повідомив, що договір між Росією і Україною про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки не обумовлює проведення лінії державного кордону в Керченській протоці.

Згідно із заявою МЗС Росії, договір передбачає окрему угоду з цього приводу. «Врегулювання питань, що стосуються акваторії Керченської протоки, здійснюється за згодою між Сторонами», - говориться в повідомленні.

Нагадаємо, що наприкінці березня Росія заперечувала існуючу лінію державного кордону з Україною, що проходить у Керченській протоці.

У січні 2003 року Путін і Кучма підписали «Договір між Україною і Російською Федерацією про україно-російський державний кордон», визначивши його сухопутну частину.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus