УКРАЇНА

07:48

25.05

Влада

Рада ратифікувала низку документів

0

Верховна Рада ратифікувала угоду між урядами України і Росії про використання полігона злітно-посадочних систем «Нитка» (Крим). За ухвалення відповідного проекту закону проголосували 277 депутатів за необхідних 226, повідомляють «Українські Новини».

Крім того, ВР ратифікувала угоду про поновлення угоди між Україною і Європейським союзом про наукове і технологічне співробітництво. За ухвалення відповідного проекту закону проголосувало 376 депутатів за необхідних 226.

Відповідно до угоди про використання полігона злітно-посадочних систем «Нитка», Україна дає згоду на використання Збройними силами Росії комплексів і систем забезпечення польотів стоянок і сховищ літаків, а також необхідних будівель і приміщень, що складають інфраструктуру полігона «Нитка» на аеродромі міста Саки.

Угода передбачає надання українською стороною послуг Збройним силам Росії щодо підготовки льотного складу, проведення іспитів об’єктів авіаційної і морської техніки, забезпечення експлуатації полігона.

Також Росія зобов’язується поставляти запасні частини, агрегати, що комплектують і деталі для літаків типу СУ, надавати послуги по експлуатації таких літаків. Сума, на яку будуть надаватися послуги й устаткування, зараз узгоджується між міністерствами оборони двох країн і еквівалентна сумі витрат української сторони, що пов’язана з виконанням її зобов’язань.

Передбачається звільнення від митних зборів, акцизних зборів та інших податків тих товарів, що будуть переміщатися або пересилатися через митний кордон України.

Україна і Росія підписали угоду про використання полігона «Нитка» 1997 року.

Що стосується угоди про поновлення угоди між Україною і Європейським союзом про наукове і технологічне співробітництво, то воно визначає принципи, напрямки і форми співробітництва, особливості фінансування спільної наукової і технологічної діяльності.

Відповідно до нього, гранти, фінансова та інша допомога, що надається ЄС Україні для підтримки наукової і технологічної діяльності звільняється від сплати обов’язкових платежів.

Ратифікована угода передбачає поновлення дії угоди між Україною і ЄС про наукове і технологічне співробітництво, що було підписано в Копенгагені (Данія) 4 липня 2002 року.

Термін дії цієї угоди закінчився 31 грудня 2002 року, однак Україна і ЄС виразили бажання продовжити співробітництво в цих сферах.

У зв’язку з цим, 7 жовтня 2003 року в Ялті був підписаний договір про поновлення дії угоди від липня 2002 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus