УКРАЇНА

02:34

27.05

Влада

Журналісти підготувалися до виборів

0

Суворо дотримуватись вимог виборчого законодавства – такою є резолюція третього форуму журналістів “За прозорі вибори”, що відбувся сьогодні в Києві. Як повідомляють «Факти, ICTV», учасники форуму говорили про необхідність об’єднання журналістів під час виборчої кампанії. Голова профспілки журналістів повідомив про переговори щодо призначення куратора преси в кожному відомстві, що опікується виборами.

Голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко запевнив, що і під час канікул у комітеті буде чергувати депутат, до якого можна звертатися по допомогу. А головне для журналістів, за його словами, – дотримуватись вимог законодавства.

Форум був присвячений питанням прав і обов’язків ЗМІ під час президентських виборів-2004. Організаторами є Громадська рада з питань свободи слова та інформації разом з комітетом Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації за підтримки Фонду «Відродження». До участі у Форумі були запрошені представники ЗМІ, народні депутати, представники центральних органів виконавчої влади, члени Нацради з питань телебачення і радіомовлення, представники Верховного Суду тощо.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus