УКРАЇНА

20:24

20.05

Влада

США замінили командуючого в Іраку

0

Командуючий коаліційними силами в Іраку генерал Рікардо Санчес передав сьогодні свої повноваження генералові армії Джорджу Кейсі. Церемонія передачі командування багатонаціональними силами відбулася на основній військовій базі США, розташованій поблизу багдадського аеропорту, - повідомляє «ІТАР-ТАРС».

Після передачі своїх повноважень Санчес знову обійме колишню посаду командуючого американським угрупованням у Німеччині.

Пентагон підкреслює, що заміна Санчеса відбувається в рамках ротації кадрів і жодним чином не пов’язана зі скандалом навколо в’язниці Абу-Граїб, де американські солдати катували іракських ув’язнених.

Нагадаємо, що поряд із притягненням до відповідальності винних солдатів і офіцерів на адресу генерала також лунали обвинувачення в тім, що він нібито особисто рекомендував при допитах ув’язнених використовувати собак і викручувати полоненим руки.

Нагадаємо, що увага світової громадськості до зловживань у в’язницях різко зросла після публікації фотографій з іракської в’язниці Абу-Граїб.

Пізніше 13 іракських полонених під присягою дали письмові свідчення, у яких докладно описали усі випадки знущань з боку американських солдатів над полоненими. Відповідно до свідчень, американські солдати змушували іракських полонених у в’язниці Абу-Граїб ставати на карачки і гавкати по-собачому, насильно годували свининою і напоювали спиртними напоями в Рамадан, а також кидали їжу в тюремну парашу, змушуючи полонених її відтіля діставати і їсти.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus