УКРАЇНА

00:05

25.05

Влада

ФДМ передав «ЕКУ» держпакети акцій енергокомпаній

0

Фонд держмайна України (ФДМ) передав національній акціонерній компанії (НАК) «Енергетична компанія України» державні пакети акцій в енергетичних компаніях. Про це заявив голова ФДМ Михайло Чечетов, повідомляє «UA TODAY».

Нагадаємо, що президент України Леонід Кучма 22 січня цього року підписав указ про заходи для підвищення ефективності управління електроенергетичним комплексом країни, що передбачає створення НАК «Енергетична компанія України», а потім призначив її президентом Олега Дубину.

Створення компанії затяглося через узгодження переліку переданих їй акцій і майна. Зокрема, Кабінет міністрів запропонував президентові відмовитися від включення до складу НАК національної енергетичної компанії «Укренерго», що включає Національний диспетчерський центр і магістральні ЛЕП, проти чого заперечував О.Дубина. Л.Кучма 18 червня вніс відповідні зміни до свого січневого указу, а уряд ухвалив постанову про створення компанії 22 червня.

НАК створюється як відкрите АТ зі статутним фондом 2198,626 млн. грн., що формується шляхом передачі до нього пакетів акцій держави в енергетичних компаніях, а також 100% акцій відкритого АТ, що буде створено на базі майна держпідприємства зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго».

Для поточної роботи за компанією на праві господарського відання закріплюється адміністративний будинок по вул.Хрещатик, 34 (поруч з Мінтопенерго), а також майно 10 державних підприємств.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus