УКРАЇНА

10:06

21.05

Влада

Апеляційний суд розгляне скаргу по справі Медведчук – проти Чобота

0

Завтра в Апеляційному суді Києва о 10.00 розпочнеться слухання з приводу скарги колишнього народного депутата Дмитра Чобота на рішення Печерського районного суду по справі Медведчук – проти Чобота і видавництва “Просвіта”. Про це сьогодні заявив Чобіт, повідомляє кореспондент «proUA».

Чобіт нагадав, що 7 квітня 2004 року Печерський суд задовольнив позов Медведчук проти Чобота та видавництва “Просвіта” про захист честі, гідності і ділової репутації. Крім того суд зобов’язав Чобота відшкодувати на користь Медведчук 100 тисяч гривень, а видавництво “Просвіта” – 50 тисяч гривень. Чобіт вважає, що рішення суду не може бути правосудним, і подав апеляцію.

Чобіт також вважає, що ця справа не могла бути підсудною Печерському суду, оскільки він сам прописаний у Бродах (Львівська область), – тому саме там мав би відбуватися суд.

За словами Чобота суддя Печерського суду Ніна Фадєєва незаконно не дозволяла проводити запис засідання за допомогою технічних засобів. Чобіт зауважив, що подібні клопотання він подавав під час кожного засідання. Як приклад Чобіт навів приклад, коли адвокат редактора “Просвіти” Полунін просив виконати норму статті 124 Конституції про обов’язковий запис судового засідання за допомогою технічних засобів, суддя Фадєєва оштрафувала адвоката за тиск на суд. Чобіт сказав, що в той же день аналогічне клопотання Полуніна в іншій справі в тому ж Печерському суді було задоволено.

Чобіт також повідомив, що в рішення Печерського суду є “просто кумедні моменти”. Зокрема, за словами Чобота, суд визнав такими, що не відповідають дійсності слова “...Рано чи пізно туман розсіється, а бульки тріснуть – такий закон природи...”. “Я залишав ці слова на розсуд суду: якщо суд спростує їх, я обіцяв, що юриста, який ухвалить таке рішення , висуну на здобуття Нобелівської премії за здобутки в галузі права та природничих наук”, – сказав Чобіт.

Чобіт також повідомив, що досі не виконане рішення Апеляційного суду, згідно з яким Печерський суд повинен був вирішити питання щодо прийняття зустрічного позову Чобота до Медведчук, який подавався в червні 2003 року до Печерського суду і не був прийнятий. “Суддя Фадєєва вісім місяців не виконувала ухвалу Апеляційного суду і уим скоїла злочин”, – сказав Чобіт. За цим позовом редактор “Просвіти” Сергій Орлюк вимагав від Медведчук відшкодування в сумі 100 тисяч гривень, а Чобіт – 3,6 млрд. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus