УКРАЇНА

02:00

20.04

Влада

Рада Європи похвалила Україну за виконання рішень судів

0

Рада Європи визнає помітний прогрес щодо виконання рішень судів в Україні та відзначає суттєве удосконалення на законодавчому рівні процедури виконання судових рішень. Такі висновки євроекспертів покладено в основу звіту, що був складений за підсумками зустрічі експертів України та Ради Європи з питань реформування системи державної виконавчої служби в Україні, що відбулася минулого тижня у Страcбурзі. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Мін’юсту.

Як заявив Міністр юстиції України Олександр Лавринович, зустріч експертів організовано в рамках Спільної програми співробітництва між Європейською Комісією та Радою Європи для України. Метою візиту було обговорення оціночної доповіді експертів Ради Європи щодо розвитку виконання судових рішень в Україні, яку було складено за підсумками візиту європейських експертів до України у грудні 2003 року.

“В результаті червневих консультацій у Страсбурзі Рада Європи змінила акценти своїх висновків. Відбувся перехід від переважної констатації проблем до пропозицій щодо подальшого вивчення та удосконалення процедури виконання судових рішень в Україні.» – підкреслив Міністр.

Зокрема, під час консультацій, українська та європейська сторона визначили як таке, що потребує подальшого розвитку, питання підвищення статусу та повноважень державного виконавця. Відзначена необхідність удосконалення окремих процедур виконавчого провадження - щодо заставленого майна боржника та майна боржника, що находиться у податковій заставі. А також щодо узгодження процедури виконавчого провадження з процедурою банкрутства боржника, зокрема щодо можливості участі державного виконавця у процедурі банкрутства, повідомляє прес-служба Мін’юсту.

За підсумками зустрічі також досягнуто домовленостей про участь представників Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України у багатосторонній конференції з питань виконання судових рішень, що проводитиметься Європейським навчальним центром. А також щодо взаємного обміну досвідом з аналогічними структурами країн Європи.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus