УКРАЇНА

02:10

27.05

Влада

Диппредставництва об’єдналися для моніторингу виборів

0

Дипломатичні місії закордонних країн і міжнародних організацій створили неформальну групу для моніторингу виборів Президента в 2004 році. Про це заявив посол Канади Ендрю Робінсон, повідомляють «Українські Новини».

За його словами, група працює вже більш ніж шість місяців і включає понад 25 дипломатичних місій. До неї входять дипломатичні представництва країн і організацій, які надають велику важливість вільним і чесним виборам Президента. Зокрема, крім Канади, Робінсон назвав Нідерланди, США, Велику Британію, Німеччину, Європейську комісію.

За словами Робінсона, неформальна група періодично зустрічається для обговорення, обміну інформацією, координування моніторингу передвиборної ситуації. Зокрема, це стосувалося виборів мера Мукачевого, виборів до Верховної Ради в Одесі та Полтавській області. Група також обговорювала складні ситуації з засобами масової інформації, зокрема з газетою «Сільскі Вісті», радіо «Свобода», «5 каналом».

Робінсон сказав, що мета створення групи - допомога урядові в проведенні чесних виборів. «Метою роботи цієї групи є позитивний внесок , щоб допомогти урядові завчасно визначати проблеми, що можуть перешкодити його можливості провести вільні і чесні вибори», - заявив він.

За словами посла, міністр закордонних справ Костянтин Грищенко був проінформований про існування цієї групи близько шести місяців тому і двічі зустрічався з її представниками.

Нагадаємо, що раніше Президент Леонід Кучма заявив, що Україна очікує від іноземних спостерігачів на виборах Президента об’єктивної оцінки.

Міністерство закордонних справ має намір з початку липня почати розсилати офіційні письмові запрошення для роботи іноземним спостерігачам на виборах Президента, що заплановані на 31 жовтня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus