УКРАЇНА

20:32

21.06

Влада

Європарламент слідкуватиме за розвитком справи Гонгадзе

0

Європейський парламент в новообраному складі й надалі слідкуватиме за розвитком у розслідуванні в Україні справи Гонгадзе. Таке переконання висловила в інтерв”ю «Німецькій хвилі» депутат Європарламенту від Німеччини Елізабет Шредтер.

Європейський парламент дотримується думки, що в розслідуванні справи Гонгадзе не досягнуто відчутного прогресу, каже Елізабет Шредтер. Залишається багато відкритих питань, які мають передусім політичний характер. Зокрема все ще не усунуто підозри щодо тиску на розслідування з боку української влади.

На думку європарламентарія, це істотно впливає на відношення українського суспільства до президента й лежить тягарем на окремих учасниках передвиборного процесу.

Втім, відсутність поступу в розслідуванні справи Гонгадзе – це не єдиний привід для критики на адресу України з боку Європейського парламенту, вважає Шредтер. ”Журналісти, які намагаються працювати вільно й критикують діяльність уряду, обмежуються в їхніх правах. У нас таке називають чітко – цензурою преси”. Зазіхання на свободу слова – один з головних критичних моментів, про які Європейський парламент неодноразово нагадував керівництву України в офіційних зверненнях, каже Шредтер. Однак змін на краще в цій галузі не спотерігається.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus