УКРАЇНА

14:56

26.05

Влада

Росіяни пустять пором до Керчі

0

Росія хоче відновити роботу залізничної поромної переправи через Керченську протоку, яка сполучає український порт Крим у Керчі з російським портом Кавказ у Тамані. Відповідний проект міжурядової угоди підготувало міністерство транспорту Росії, повідомляє «Німецька хвиля».

Робота залізничної паромної переправи припинилася через економічні проблеми після розвалу СРСР. Зараз у Керченській протоці працюють лише 2 невеликі автомобільні пороми. Як вважають у російському мінтрансі, відновлення залізничної переправи стане підґрунтям для взаємовигідної економічної та політичної співпраці між Україною та Росією. Вона стане продовженням міжнародного транспортного коридору, який пов’язує Центральну Азію через Росію і Україну з країнами Центральної Європи.

Загальний обсяг необхідних інвестицій складе 22 мільйони доларів США. Кошти потрібні для реконструкції берегових причальних комплексів та ремонту двох поромів. Як вважають мерії Керчі, відновлення роботи переправи позитивно позначиться на економіці міста і Криму. Оскільки будівництво сучасного транспортного коридору вимагає створення необхідного рівня залізничних колій, автомобільних доріг, відповідної інфраструктури, це означатиме, що у кримчан з’являться додаткові робочі місця.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus