УКРАЇНА

12:47

20.06

Влада

Кучма розповів іноземним парламентаріям про політреформу

0

Україна зацікавлена в співробітництві з Австралією і Великою Британією й готова до поглиблення таких контактів, - заявляє Президент Леонід Кучма. Саме так сказав глава нашої держави у середу в Києві під час зустрічі зі спікером Палати представників парламенту Австралії Нейлом Ендрю і главою делегації парламенту Великої Британії лордом Хау Аберавонським. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Президента України.

Під час зустрічі відбувся обмін думками про внутрішньополітичну ситуацію в Україні. Кучма, зокрема, порушив питання про ефективність роботи парламенту, підкресливши, що ефективна робота Верховної Ради можлива лише на принципах взаємної відповідальності уряду і парламенту в прийнятті важливих для держави рішень. На це, за словами Президента, і спрямована ініційована в Україні політреформа.

Сторони обговорили сучасний стан українсько-британських і українсько-австралійських відносин, а також комплекс питань міжнародної проблематики. Зокрема Кучма підкреслив готовність і зацікавленість України в поглибленні співробітництва з цими країнами.

У свою чергу, Ендрю назвав свій перший візит до України конструктивним і плідним.

Парламентарії обох країн також відзначили позитивні зрушення в українській економіці.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus