УКРАЇНА

14:54

26.05

Влада

Регламентний комітет висловився стосовно Тимошенко

0

Регламентний комітет Верховної Ради рекомендує спікерові Володимиру Литвину повернути до Генеральної прокуратури України подання про дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності й арешт депутата Юлії Тимошенко, повідомляють «Українські Новини».

Про таке рішення, прийняте на засіданні комітету в середу, повідомили журналістам у секретаріаті комітету.

Раніше робоча група з вивчення подання, створена в комітеті, рекомендувала комітетові прийняти таке рішення.

9 депутатів - членів регламентного комітету проголосували за таке рішення, 3 депутати утрималися.

Як повідомив член регламентного комітету народний депутат Степан Хмара, комітет також рекомендує не виносити на розгляд Верховної Ради проект постанови, внесеної депутатами з парламентської більшості, про дачу згоди депутатами на залучення Тимошенко до кримінальної відповідальності. За його словами, таке рішення було прийнято, оскільки немає процедури розгляду подібних питань.

Нагадаємо, що у вівторок аналогічну рекомендацію дав В.Литвину Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Генпрокуратура направила до Верховної Ради подання про притягнення Ю.Тимошенко до кримінальної відповідальності в зв’язку з порушеною справою про хабар суддям.

20 травня Генпрокуратура порушила кримінальну справу стосовно Ю.Тимошенко, розглянувши заяву Володимира Боровка про спробу підкупити суддю. В.Боровко заявив, що з його допомогою Ю.Тимошенко намагалася вплинути на рішення суду і звільнити з-під варти обвинувачуваних у здійсненні особливо важких злочинів, що були керівниками корпорації ЕЭСУ, - Геннадія Тимошенка й Антоніну Болюру. Для цього Ю.Тимошенко передала В.Боровку 125 тис. дол. і просила передати ці гроші судді. Він цього не зробив, і Ю.Тимошенко вимагає повернути гроші. В.Боровко представив у Прокуратуру відеозапис розмови з Ю.Тимошенко. Сама Ю.Тимошенко назвала це «абсолютною неправдою» і провокацією.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus