УКРАЇНА

08:05

25.05

Влада

Журналістку судитимуть за запитання

0

Заступник редактора газети «Україна молода» Олена Зварич притягнута як співвідповідач за позовом до видання, який подали помічник заступника голови СДПУ(о) Валерій Воротнік та тимчасово безробітна Марія Самбур. Про це повідомляє «Українська правда» .

Це рішення суддя Тетяна Ізмайлова оголосила сьогодні на засіданні суду. Як відомо, Самбур і Воротнік судяться з «Україною молодою» через інтерв’ю власника радіо «Континент» Сергія Шолоха, де він заявив про пропозицію Воротніка і Самбур оприлюднити версію убивства Георгія Гонгадзе, де би не фігурував Леонід Кучма.

«Мені здається дивним притягнення мене до відповідальності, позаяк у позовній заяві немає жодного зауваження до моїх запитань Шолоху, є претензії до відповідей Сергія Шолоха», – прокоментувала ситуацію «Українській правді» Зварич. «Мені дивно, коли судять інтерв’ю як жанр журналістики», – додала вона. За словами, Зварич, Самбур не змогла сказати, чим саме мої журналістські запитання до Шолоха завдали моральної шкоди Самбур.

Також Зварич повідомила, що під час слухання відбулися дискусії між адвокатом «України молодої» та Самбур щодо недоречності притягнення редакції «Україна молода» як неіснуючої юридичної особи. «Зрештою, Самбур погодилася вказати у позові одним із відповідачів ПП «Україна молода», – розповіла Зварич.

Сьогодні позивачі зняли вимогу притягнути до відповідальності головного редактора «України молодої» Михайла Дорошенка. «На запитання, як Дорошенко зашкодив честі та гідності Самбур, позивачка відповісти не змогла», – пояснила Зварич.

У зв’язку з тим, що позовна заява буде переоформлюватися, бо позивачі назвали нових відповідачів, а також через те, що судді йдуть у відпустку, суддя Ізмайлова оголосила перерву в суді до 31 серпня.

Самбур і Воротнік також судяться з «Українською правдою» за передрук інтерв’ю з «України молодої».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus