УКРАЇНА

02:21

25.05

Влада

Українці – за Ющенка, росіяни – за Януковича

0

Якщо в другий тур на майбутніх президентських виборах вийдуть Віктор Ющенко та Віктор Янукович, то 36% виборців проголосують за лідера «Нашої України», 28% - підтримають прем’єр-міністра. Такими є результати соціологічного опитування, проведеного протягом 9-15 червня Українським центром політичного менеджменту та Українським інститутом соціальних досліджень, повідомляє кореспондент «proUA».

Згідно з результатами дослідження, проти всіх у такому випадку проголосують 16% респондентів, не можуть відповісти – 13%, не брали б участі у виборах – 7% опитаних.

Соціологи вказують на значні розбіжності електоральних уподобань залежно від національності опитаних: серед прихильників Віктора Ющенка більшість складають українці (42%), серед прихильників Віктора Януковича – росіяни (45%).

Мовний фактор ще більшою мірою, ніж національний, визначає розмежування електоральних уподобань. Так, згідно з результатами соцопитування, серед респондентів, котрі спілкують вдома в основному українською мовою, рівень прихильності до Ющенка становить 55%, до Януковича – 18%.

Відповідно, серед тих, хто спілкується російською мовою, частка прихильників Януковича складає 43%, Ющенка – 17%.

Результати опитування свідчить про те, що прихильники Віктора Ющенка переважають у всіх без виключення вікових групах, а найбільшою популярністю лідер «Нашої України» користується у молоді. Януковича підтримують люди середнього та старшого віку.

Соціологічне опитування проводилося по всій території України. Всього опитано 2100 респондентів. Похибка становить до 3%.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus