УКРАЇНА

16:41

26.05

Влада

Рада відмовилася ввести ПДВ-рахунки

0

Верховна Рада відмовилася ввести спеціальні рахунки платників податку на додану вартість. За ухвалення відповідного законопроекту №5333, поданого депутатами Віталієм Хомутинником і Сергієм Буряком, проголосувало 11 депутатів за необхідних 226, а за ухвалення законопроекту №5333-2, поданого Президентом Леонідом Кучмою, проголосувало 102 депутати за необхідних 226, повідомляють «Українські Новини».

Система ПДВ-рахунків передбачала стягування ПДВ до держбюджету і обіг коштів податку через окремі поточні банківські рахунки платників ПДВ.

Законопроекти також передбачали введення касового методу обліку податкових зобов’язань і податкового кредиту, що базується на фактичному одержанні коштів від покупців за реалізовану продукцію чи надані послуги і дозволяє уникнути вилучення обігових коштів підприємств для оплати податку.

Поданий Президентом законопроект передбачав також поетапне зниження ставки ПДВ до 15%.

Як повідомляло агентство, на початку березня Кучма своїм указом увів ПДВ-рахунки з 1 липня, потім переніс їх введення на 1 квітня.

На початку квітня Кучма визнав 2 цих укази такими, що втратили чинність, і вніс на розгляд Ради відповідний законопроект.

Зараз система ПДВ-рахунків функціонує тільки в Болгарії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus