УКРАЇНА

06:03

28.05

Влада

Рейтинг Ющенка тримається, Януковича - падає

0

Якби вибори президента проходили цієї неділі, лідерами стали б Віктор Ющенко і Віктор Янукович. За лідера НУ проголосувало б 24% виборців, за прем’єр-міністра – 16%. Необхідно зазначити, що рейтинг Януковича упав на 2 пункти порівняно з минулим місяцем. Аналітики пов’язують це з «бензиновою кризою».

Такі дані були отримані в результаті соціологічного опитування “Електоральні настрої і рівень підтримки потенційних кандидатів на посаду Президента України” проведеного “Українським центром політичного менеджменту” і «Українським інститутом соціальних досліджень», повідомляє кореспондент «proUA».

Що стосується популярності лідерів опитування (Ющенка і Януковича) по регіонах, то Ющенко лідирує у Західній, Північній і Центральній Україні та у місті Києві. Тим часом Януковича більше люблять на сході і півдні України, а також у Криму.

Інші можливі претенденти на посаду першої особи країни поділили симпатії електорату таким чином – Симоненко (14%), Кучма (14%), Мороз (6%), Тимошенко (3%), Медведчук (3%), Вітренко (3%), Кінах (2%), Тігіпко (1%). При цьому проти всіх проголосували б 6% опитаних, не знали відповіді 11% опитаних, не брали б участі у виборах 6%.

Опитування проводилося по всій території України з 9 по 15 червня. Усього було опитано 2100 респондентів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus