УКРАЇНА

20:07

22.06

Влада

За президента агітуватимуть «есемесками»?

0

Учасники ринку мобільного зв’язку і експерти заперечують можливість використання мобільного зв’язку, зокрема SMS-повідомлень, під час виборів президента у 2004 році. Про це повідомляють «Українські Новини».

«Зараз SMS-технології можуть бути непопулярні, тому що їхня ефективність ще не апробована. Вони будуть використовуватися не на цих виборах», – сказав заступник директора «Інституту інформаційного суспільства» Ярослав Павловський. На його думку, ідея використовувати SMS-технології в передвиборному процесі зараз не викликає інтересу ні в політиків (тому що їхня ефективність є досить сумнівною), ні в операторів, для яких це може бути витратним з чисто технологічного погляду.

Президент компанії «Київстар» Ігор Литовченко назвав головним аргументом проти використання SMS-технологій для політичної агітації те, що таке масове розсилання може викликати перевантаження мережі оператора. Крім того, Литовченко вважає, що компанія має займатися винятково наданням послуг мобільного зв’язку, а не брати участь у політичній боротьбі. «Якщо вони (пропозиції) і будуть надходити, навряд чи ми на це погодимося. На сьогоднішній день політика наших акціонерів – не підтримувати будь-які політичні напрямки», – наголосив Литовченко. Крім того, за його словами, компанія поставила фільтри на всі SMS-розсилки, що йдуть через Інтернет, і вся зайва інформація, у тому числі пов’язана з політикою, відсівається компанією «Київстар» як «спам».

Начальник відділу із зв’язків з громадськістю оператора мобільного стільникового зв’язку UMC Андрій Гундер також стверджує, що його компанія розцінює будь-які інформаційні повідомлення, що не є робочою інформацією від самого оператора, як «спам», і UMC не має наміру здійснювати розсилання інформаційних повідомлень для третьої сторони.

«Спамом ми ніколи не будемо займатися», – сказав Гундер.

Однак, як вважає Павловський, SMS-технології, такі, наприклад, як SMS-опитування, усе-таки мають гарну перспективу в майбутньому. «За ними майбутнє. Можливо, SMS-технології будуть використовуватися на виборах у 2006 році», – сказав Павловський.

Нагадаємо, що раніше експерти заявляли, що під час президентських виборів-2004 Інтернет стане ефективною альтернативою традиційним (телевізійним і друкованим) засобам масової інформації, а також буде використовуватися як середовище для обкатування політичних технологій.

Вибори президента України відбудуться 31 жовтня 2004 року. Завтра починається кампанія з виборів президента.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus