УКРАЇНА

06:13

22.04

Влада

Студентів знову відправлять у колгоспи

0

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроект про створення молодіжних трудових загонів. За відповідний законопроект у вівторок проголосували 226 народних депутатів, проти - 2 з 418, що зареєструвалися в сесійній залі, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Відповідно до документа, трудові загони визначаються як тимчасові формування, створені з метою забезпечення вторинної зайнятості молоді у вільний від навчання час. Передбачено, що членами молодіжних трудових загонів можуть бути молоді громадяни віком від 14 до 28 років, які є студентами стаціонарних відділень вищих, професійно-технічних і загальноосвітніх навчальних закладів України. Термін діяльності молодіжних трудових загонів обмежується 6 місяцями, протягом яких його члени вільні від навчання.

Законопроект визначає приблизний перелік робіт, до виконання яких можуть залучатися молодіжні трудові загони. Це, зокрема, оплачувані громадські роботи, будівельні і ремонтні роботи, сільськогосподарські роботи, роботи із заготівлі сировини, вантажні роботи, роботи на транспорті, роботи на промислових підприємствах, археологічні роботи, обслуговування оздоровчих і виховних центрів і таборів, спортивних установ, патрулювання з метою забезпечення правопорядку, патронажне обслуговування, інші соціальні роботи, роботи, пов’язані з підготовкою і реалізацією програм молодіжних громадських організацій, а також роботи з ліквідації наслідків стихійних лих і рятувальні роботи.

Законопроект визначає, що молодіжні трудові загони можуть створюватися за ініціативи структурних підрозділів органу державної влади з питань реалізації молодіжної політики, за ініціативи молодіжних громадських організацій, молодіжних центрів праці, професійно-технічних, загальноосвітніх та вищих навчальних закладів.

Крім того, законопроект передбачає, що фінансування молодіжних трудових загонів має проводитися за рахунок держбюджету, місцевих бюджетів, а також з інших джерел, не заборонених законом.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus